Małe, ale odważne

Z dumą i radością przedstawiamy naszą kolekcję gotowych projektów domów autorstwa światowej klasy architektów. Lekkie Domy są najwyższej jakości, drewniane, nowoczesne, całoroczne, budowane w technologii prefabrykowanej, energooszczędne, przytulne, małe i zabójczo piękne.

Lekkość, radość i energia

Mieszkanie w pięknym, drewnianym domu zbudowanym tak, by dawał nam codziennie radość, wniesie w nasze życie energię i lekkość, jaką znamy z najlepszych wakacji.

Zdjęcie domu

Kominek, sypialnia na antresoli, hamak, taras, ognisko, huśtawka, wielka kanapa, zapach lasu, słońce, gwiazdy, świergot ptaków i nocna cisza. A do tego – wifi, gabinet do pracy, rower do szkoły i sąsiedzi – z tej samej bajki. Lekkie Domy, to nowa droga dla tych, którzy chcą mieszkać pięknie i wyznaczać nowe standardy, ale nie chcą obciążać się kredytami. To nowy sposób na budowę własnego domu bez czasochłonnego i wykańczającego nerwowo zarządzania ekipami budowlanymi. To nowa metoda na życie po swojemu – bezpieczne, wspólnotowe, celebrujące.

Koniec starego paradygmatu

Odchodzimy od przestarzałego XX-wiecznego modelu kupowania wielkich domów na kredyt. Wyznaczamy nowy kierunek pożądanego stylu życia - życia lekkiego, bez przymusu posiadania coraz większych i droższych rzeczy, bez konieczności podkreślania swojej pozycji finansowej. Cieszy nas celebracja życia, wspólnota ludzi podobnie myślących i bezpieczeństwo, również finansowe. Lekkie Domy są odpowiedzią na nasze nowe potrzeby:

Bezpieczeństwo

Dopasowujesz swoje życie i wydatki do aktualnej sytuacji finansowej, nie martwiąc się spłatą rat kredytowych. Masz wolność finansową, żeby zaoszczędzić na przyszłość, utrzymać biznes w trudnych chwilach lub pracować mniej wtedy, kiedy masz inne priorytety w życiu.

Zdjęcie domu

Wspólnota

Lekkie Domy, to wspólnota ludzi, którzy chcą żyć mądrze, pięknie i lekko. Wspólnota ludzi, którzy mają odwagę, żeby żyć w nowy sposób - zrównoważony, z troską o Ziemię, pasujący do ich własnych potrzeb oraz potrzeb ich rodzin. To społeczność wyznaczająca nowe standardy stylu życia, gdzie pożądany nie jest już największy dom i najdroższy samochód, a czas i spokojna głowa.

Celebracja życia

Żyjąc lokalnie, wolniej, żyjesz bardziej świadomie, głębiej. Masz czas i siły, żeby dbać o siebie i swoich bliskich, gotować, bawić się z dziećmi, zapraszać gości, sadzić warzywa, podziwiać zachody słońca i zauważać zmieniające się pory roku.

Zdjęcie domu

Wakacyjna opcja

Lekkie Domy są wakacyjną alternatywą do pobytu w dużych hotelach i do zagranicznych urlopów. Można w nich spędzać święta, weekendy i wakacje, łącząc posiadanie własnego rekreacyjnego domku z zarabianiem na wynajmie krótkoterminowym. Dzięki powierzchni poniżej 35 m2 budujemy je na zgłoszenie, czyli bez pozwolenia na budowę.

Alternatywa do bloków i domów na kredyt

Lekkie Domy są też alternatywą do mieszkań w bloku oraz za dużych i za drogich tradycyjnych domów na kredyt. Można w nich mieszkać na stałe - samemu, z rodziną lub w co-housingowej osadzie kilku zaprzyjaźnionych rodzin. Dzięki prefabrykowanej technologii budowy domy nie wymagają stresującej koordynacji kilkunastu ekip budowlanych i są gotowe do przeprowadzki w kilka miesięcy.

Zdjęcie domu

Dzięki cenie na poziomie ceny mieszkania dają szansę na własny dom bez długoletnich kredytów hipotecznych. Dzięki niewielkiej powierzchni pozwalają znacznie ograniczyć koszty eksploatacji oraz pozbyć się nadmiaru niepotrzebnych przedmiotów i żyć w zrównoważony sposób. A dzięki temu, że są mobilne możemy zabrać ze sobą nasz dom za każdym razem podczas przeprowadzki w nowe miejsce!

Dla inwestorów

Lekkie Domy to także oferta dla hoteli i inwestorów myślących o budowie najnowocześniejszych na rynku, wyjątkowych eco resortów, a także podmiejskich co-livingów czy otoczonych przyrodą co-workingów. Proponujemy budowę gotowych pod klucz domków wraz z projektem wnętrz i kompleksowym, unikalnym know how dotyczącym sprofilowania oferty i jej promowania wśród klientów. We współpracy z bankiem oferujemy też wygodne finansowanie zakupu domów. Warunki można sprawdzić tutaj.

Zobacz nasze domy i sprawdź, czy to jest życie dla Ciebie

Zobacz domy

Zdjęcie domu